UI designer / developer

Praha 1

Do našeho nového online týmu hledáme posilu – zkušeného user experience designera, který bude spolupracovat na vývoji a neustálém vylepšování internetového bankovnictví, webového obchodování a tvorbě nového mobilního bankovnictví.

Digitální transformace je nekončící cesta, která se musí tvořit s entuziasmem. Staň se členem talentovaného týmu, který rád experimentuje. „Fail fast and innovate at pace“

Hlavní pracovní náplň

  • Návrh uživatelsky příjemných aplikací
  • Vylepšovat informační architekturu stránek
  • Připravovat uživatelské cesty, mock-upy a wireframy
  • Podílet se na uživatelských testováních a rychlých průzkumech
  • Analyzovat zpětnou vazbu uživatelů a proaktivně navrhovat zlepšení

Požadavky

  • Kreativita, flexibilní uvažování
  • Prokazatelné výsledky na podobné pozici alespoň 2 roky, ukázka tvorby
  • Orientaci na zákazníka a schopnost vžít se do jeho kůže, „selský rozum“
  • Nadšení pro práci v různorodém týmu
  • Samostatnost, proaktivita, dodržování termínů
  • Znalost HTML/CSS výhodou
  • Znalost Adobe Photoshop, Adobe Illustrator výhodou
  • Motion design experience výhodou
  • Angličtina

Nabízíme

  • Kreativní práce v mladém týmu
  • Kariérní a profesní růst
  • Časová flexibilita, částečný úvazek, možná částečná práce z domova
  • Multisport karta
  • Sick days
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Kancelář v centru Prahy (Senovážné náměstí, Praha 1)

Zaujala Vás tato pozice?

Potřebujete více informací?

+420 602 343 440

chci@mediaportsolutions.cz

Pošlete nám životopis

Po odeslání se vám co nejdříve ozveme, těší náš váš zájem.