Senior Business Analyst

Praha 1

Hledáme vhodnou kandidátku či kandidáta do analytického týmu podílejícího se na vývoji bankovního informačního systému, systému pro devizové obchodování a dalších aplikací (internetové bankovnictví, CRM, DWH apod.).

Hlavní pracovní náplň

  • Spolupráce na rozvoji informačních systémů v oblastech návrhu, analýzy a testování
  • Tvorba analytických zadání pro vývojáře
  • Komunikace s klientem, definování potřeb
  • Testování nových funkcionalit
  • Zajištění podpory pro provoz informačních systémů na aplikační (logické) úrovni

Požadavky

  • Analytické a logické myšlení
  • Pokročilá znalost UML a BPMN pro čtení business zadání a tvorbu analýz
  • Zkušenosti s case nástrojem Enterprise Architect
  • Základní znalost SQL výhodou
  • Zkušenosti s IT či business analýzou ve finančním sektoru minimálně 2 roky
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Ochota rozšiřovat si znalosti a poznávat současné systémy a aplikace

Nabízíme

  • Kreativní práce při vývoji vlastních informačních systémů v mladém kolektivu
  • Časová flexibilita, možnost příležitostně pracovat z domova
  • Nabídka individuálních lekcí angličtiny
  • Multisport karta plně hrazená zaměstnavatelem
  • Příspěvek na stravné
  • Sick days
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené
  • Kancelář v centru Prahy (Senovážné náměstí, Praha 1)

Zaujala Vás tato pozice?

Potřebujete více informací?

+420 602 564 785

chci@mediaportsolutions.cz

Pošlete nám životopis

Po odeslání se vám co nejdříve ozveme, těší náš váš zájem.