Junior C# / .NET Developer

Praha

Umíš programovat? Zajímají tě moderní technologie, vývoj aplikací, kde výsledek je vidět a navíc tě k tomu ještě láká pracovat ve finančním sektoru?

Hlavní pracovní náplň

  • Vývoj aplikací na platformě Microsoft .NET (C#, VS 2015, TFS)
  • Spolupráce především na vývoji:
    • informačního systému navrženém ve třívrstvé architektuře
    • internetového bankovnictví
    • mobilní aplikace pro finanční sektor
  • Účast na projektech DWH a BI

Požadavky

  • Znalost OOP principů
  • Znalost C#, .NET – výhodou znalost WPF, WCF
  • Základní znalosti SQL (Oracle nebo MS SQL)
  • Schopnost pracovat v týmu, zodpovědný a aktivní přístup k práci
  • Technická znalost anglického jazyka
  • Výhodou orientace v bankovním sektoru

Nabízíme

  • Kanceláře v centru Prahy (Senovážné náměstí)
  • Multisport karta plně hrazená zaměstnavatelem
  • Sick day
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Volitelné lekce angličtiny jednou nebo dvakrát týdně (na pracovišti)
  • Profesní růst s možností školení a certifikací na Microsoft technologie
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost občasné práce z domova
  • Kreativní práce na zajímavých projektech v mladém a přátelském kolektivu
  • HPP, je vhodné i pro absolventy nebo možnost částečného úvazku při studiu posledního ročníku VŠ

Zaujala Vás tato pozice?

Potřebujete více informací?

+420 602 564 785

jobs@mediaportsolutions.cz

Pošlete nám životopis

Po odeslání se vám co nejdříve ozveme, těší náš váš zájem.